Škola čar a kouzel s IQLANDIÍ

Škola čar a kouzel s IQLANDIÍ

Ve středu 31. července 2024 se můžete těšit na doprovodný program pro návštěvníky parku Mirakulum na téma Škola čar a kouzel. Výroba kouzelnické hůlky, lekce jasnovidectví, levitace a lektvary z vlkodlačí krve. Kdo z vás má rád kouzelnický svět Harryho Pottera? A komu se podaří odhalit svého patrona?

Pro mladé čaroděje bude připraveno 5 stanovišť, na kterých budou plnit různé úkoly ze světa čar a kouzel. Ale černé magie se bát nemusí! Děti si vyrobí kouzelnou hůlku, projdou lekcemi jasnovidectví, levitace, umíchají si kouzelné lektvary, budou zkoumat kouzelné tvory. Naučí se používat vlkodlačí krev, dračí sliny a také odhalí svého patrona pomocí výtažku z mandragory!

Zábavnou formou se tak děti dozví, jaké látky pod UV světlem světélkují, jak různé látky hoří nebo jak funguje neviditelný inkoust. Vyzkouší si práci s různými chemickými látkami, mikroskopy nebo si otestují svou manuální zručnost. Po úspěšném absolvování dostanou návštěvníci na památku vysvědčení NKÚ (náležité kouzelnické úrovně) a sladkou odměnu.

Kdy: 31. července 2024

Kde: Dílničky v parku Mirakulum na mapě pod číslem 33.

Cena: 200 Kč za dítě

Před vstupem do samotné školy si žáci musí zajít do Gringottovy banky směnit peníze mudlů za galeony, kterými budou platit na každém stanovišti. Cena „školného“ je 200 Kč za dítě. Návštěvník směnou dostane žetony k jednotlivým stanovištím, na základě kterých se bude moct zúčastnit programu daného stanoviště.

Těšíme se na vás v Bradavicích. Teda v Mirakulu! Hodně zdaru při NKÚÚÚ. 🙂

 

Datum

Čvc 31 2024

Čas

10:00 - 18:00

Comments are closed.