Přijeďte za námi do parku Mirakulum

Obce a skupiny

Uspořádejte pro svou obci výlet do Parku Mirakulum, nabízíme parkování autobusů i osobní vozů zdarma, zajišťujeme přípravu stravu občerstvení na míru. Můžete si u nás pronajmou vlastní prostory pro komorní události i velkokapacitní akce pro desítky až stovky osob.

Najdete u nás velké množství zábavy i poučení. Společným jmenovatelem je příroda, dřevo, nápaditost a pohybová aktivita. Čekají na vás rovněž naučné, ale také zábavné expozice i pro ty nejmenší.
0
návštěv ročně
0 ha
herní plochy
0
gastro zóny
0 let
plných úsměvů

Duben

10:00 – 18:00

víkendy a státní svátky

Květen – září

10:00 – 18:00

každý den a státní svátky

Říjen

10:00 – 18:00

úterý až neděle a státní svátky

Kontakt pro obce a skupiny

Petra Esserová

skoly@mirakulum.cz
+420 734 154 484

Zvýhodněné ceny vstupného

Nutná rezervace

Návštěvu parku Mirakulum
je nutné předem rezervovat

Hned několik úrovní parku k prozkoumání

Pod parkem se vine přes 750 metrů podzemních chodeb. Z pořádné výšky se podíváte z korun stromů, kam dosahují naše lanové prolézačky. A mezitím? Obří trampolíny, tobogány, originální prolézačky, rozsáhlé bludiště nebo zóna pro batolata s velkým pískovištěm.
Všude najdete množství zeleně s blahodárným stínem v horkých dnech. Upravené, zelené trávníky a cesty, čisto, dostatek košů na recyklovatelný odpad, možnosti posezení nebo poležení třeba na krásných piknikových loukách.
Nabízíme pestrou stravu – od domácí kuchyně s vyhlášenými hotovými jídly, přes pizzerii, cukrárnu nebo rybárnu až po chuťovky z grilu.

V amfiteátru pořádáme pravidelně umělecká vystoupení. A netečnými vás nenechá ani nabídka sousedního Tankodromu Milovice, s nímž nás pojí dvoukilometrová úzkokolejná dráha. Můžete nebo využít například jízdy v BVP.

Zvýhodněné ceny vstupného

Ceny jsou včetně DPH. Úhradu vstupného lze provést v hotovosti na pokladně nebo bankovním převodem na základě vystavené faktury po Vaší návštěvě.

Denní vstupné

0
na osobu

Pro předem objednané

0
na osobu
5/5

Nabízíme bezkonkurenční komfort pro rodiny s dětmi, včetně parkování zdarma. K dispozici jsou udržované piknikové louky, příjemné posezení, dostatek stínu, čisté toalety a široká nabídka kvalitního občerstvení v celém parku. 

4,8 z 5 / dlouhodobě dosahujeme vysokého hodnocení

Chtěli byste vlastní Mirakulum hřiště ?

Vyrobíme Vám hřiště na míru!

Děkujeme za spolupráci

Naši partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Produktoví partneři

Partneři